تاکسی فرودگاه

رزرو کنید

تاکسی فرودگاه امام را آنلاین رزرو کنید

تاکسی فرودگاه با ارائه خدمات ویژه به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر در تهران، خدمات مسافربری و حمل و نقل در فرودگاه امام خمینی (ره) را انجام می دهد. شما می توانید جهت رزرو تاکسی فرودگاه امام تهران با ما تماس بگیرد.

در هر زمان و در هر مکانی که هستید می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت برای رزرو  و اجاره تاکسی فرودگاه امام تماس بگیرید.

Taxi-service

شرایط رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی

چطور تاکسی رزرو کنم؟

جهت رزرو سریع می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید و ساعت پرواز یا ورود شما به فرودگاه را بهمراه تاریخ اطلاع دهید. تاکسی فرودگاه با خودروهای کلاس  بالا و مرتب در خدمت کلیه هموطنان عزیز است.

خودروهای تاکسی فرودگاه امام چیست؟

ناوگان حمل و نقل تاکسی فرودگاه با در اختیار داشتن بهترین خودروها جهت عبور و مرور مسافرین محترم از فرودگاه های امام و مهرآباد با دارا بودن خودروهایی همچون تویوتا کمری، تویوتا پریوس، تویوتا راو4 در خدمت شماست.

درباره فرودگاه امام خمینی و امکانات و توضیحات:

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری تهران، در حوزه اداری و سیاسی شهرستان ری میان بزرگراه تهران-قم در یک سایت ۱۴ هزار هکتاری قرار گرفته‌است. این فرودگاه به‌عنوان جایگزین فرودگاه بین‌المللی مهرآباد طراحی گردید که اکنون در داخل بافت شهر تهران قرار گرفته‌است.

فرودگاه امام توسط شرکت فرودگاه‌های کشور اداره می‌شود و مرکز فعالیت شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم، کاسپین، تابان و زاگرس است.

تا اوت ۲۰۱۴ فرودگاه امام خمینی میزبان بیش از ۴۰ شرکت هواپیمایی بوده که با بیش از ۷۰۰ پرواز هفتگی تهران را به شهرهایی در بیش از ۳۰ کشور جهان متصل می‌کنند.

فاز یک فرودگاه امام خمینی دارای یک ترمینال مسافربری فعال با ظرفیت جابجایی ۶/۵ میلیون مسافر و ۱۲۰ هزار تن بار در سال بوده و فاز ۲ فرودگاه نیز در حال ساخت است. در شهریور ۹۳ پل ارتباطی فاز ۱ و ۲ با تغییر کاربری به عنوان ترمینال موقت حجاج مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در سال ۲۰۱۶ میلادی ۵۳٬۳۵۹ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۷٬۸۲۱٬۳۶۹ کیلوگرم بار و ۱۴۸٬۰۲۰٬۴۱۵ نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند.

منبع : ویکی استرالیا، فرودگاه امام خمینی

وبسایت اصلی فرودگاه امام : http://www.ikac.ir/IKAC